bannner
Sprawa z adwokatem?

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną internetową. Niniejszą stroną chcemy pomóc poszkodowanym w dochodzeniu swoich praw. Zajmujemy się prowadzeniem spraw odszkodowawczych (specjalizacja), czasami bardzo trudnych, ale z sukcesem dla Klienta. Podejmujemy się prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Sprawą od początku do końca prowadzona jest przez prawnika z wieloletnim doświadczeniem. Sprawę prowadzimy tak aby dojść pełnego odszkodowania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i badamy ją pod kątem wszelkich możliwych roszczeń. Nie dążymy do zawarcia szybkich i łatwych ugód. Nie przetrzymujemy otrzymanego od ubezpieczyciela odszkodowania na koncie. Odszkodowanie od ubezpieczyciela wypłacamy w najkrótszym możliwym czasie. Nie ukrywamy, kim jesteśmy. W każdej chwili możesz się z nami bezpośrednio skontaktować. Ufamy naszym Klientom – podpisanie umowy następuje dopiero po przeanalizowaniu skierowanej do nas sprawy i przedstawieniu wszelkich możliwości dochodzenia roszczeń.

W naszej pracy cenimy sobie uczciwość, przejrzystość i jasne sytuacje, dlatego od początku współpracy z naszymi Klientami precyzyjnie określamy wysokość wynagrodzenia za prowadzenie sprawy, co znajduje odzwierciedlenie w pisemnej umowie – możecie być pewni, że nic Was nie zaskoczy. Staramy się również w miarę możliwości uprzedzać Klientów o wysokości kosztów związanych z opłatami sądowymi, opiniami biegłych sądowych, etc.

Kodeks etyki adwokackiej zabrania informowania na stronach internetowych o stawkach wynagrodzenia i sposobach ich obliczania, dlatego możemy jedynie Państwa zapewnić, że są one konkurencyjne i w pełni adekwatne do poziomu świadczonych przez nas usług.

Z poważaniem,
zespół odwolanieodecyzji.online-kancelaria.pl


Szanowni Państwo zajmujemy się również odzyskiwaniem pieniędzy od nierzetelnych kontrahentów (osób fizycznych, firm).

Zobacz naszą inne stronę tutaj.